5 Haziran 2015 Cuma

Mersin Evden Eve Nakliyat Ve Piyano Nakliye

Günümüzde evi taşımak pratik değil işler aralarında bulunur .  Yepyeni ev almamız dahi bu düşüncenin önüne geçemez .  Zira eşyalarınızın ambalajlanması ayrı bir dert iken nakliyesi sizin amaçlı ayrı bir sıkıntı oluşturur .  Her eşyanın birbirinden ayrı kolilenme ve ambalajlanma yolu farklıdır .  Özellik ve boyutlarına yönelik ambalajlamak gerekir .  Evden eve nakliyat hizmetinin yalnızca birisi meydana gelen ambalajlama hizmetini ve tüm Mersin evden eve nakliyat hizmetlerinizi aklınıza takmayınız .  Bizimle evden eve nakliyat hizmeti pratik değil olmaktan çıkar ,  pratik duruma ciro .  Yıllardır müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirdik .  Tecrübemiz ve profesyonel elemanlarla çalışmamız kalifiye hizmetimizin bir parçasıdır .  Mersin Mersin enbaşta olmak üzere tüm ülke çapında Mersin evden eve nakliyat hizmeti verici Özgü Profesyonel Nakliyat amaçlı emniyetli taşımacılık her an ön plandadır .  Mersin ve Mersin çapında profesyonel personellerimiz ev eşyalarınıza ölçüt vererek itinayla taşıma işlemini yapmaktayız .  Eğitimli personel ve şoförlerimizle beraber evden eve nakliyat hizmetinde hudut tanımıyoruz .  Özgü Profesyonel Nakliyat her geçtiğimiz gün teknolojik aşağı yapısını yenilemektedir .  Bizi tercih etmeniz şeklinde evden eve taşınmak çile olmadan çıkar ,  neşeli duruma ciro .  Zira evden eve taşınmak pratik değil bir iştir .  Senelerin deneyimi meydana gelen Özgü Uzmanla çalışmak bir ayrıcalıktır .  Mersin evden eve nakliyat hizmetinde sağlam bir biçimde tanışmanız sizlere bağlıdır .  Hiç düş ettiniz mi? Siz yerinizde otururken bir film benzeri eviniz itinayla taşınıyor .  Düşündüğünüz benzeri ambalajlanıyor ,  eşyalarınızın sigortası yapılıyor .  Nakliye aracı kapınızın önünden çoğalış taşıma yolu ne türlü belirlenmişse ,  asansörlü ya da hammaliye dahil olmak üzere herşey nizami biçimde ilerliyor .  Yepyeni evinizin yerleşimi isteğinize yönelik yapılıyor .  Bu Gibi bir hizmet varmı? demeyin .  .  .  Mersin evden eve nakliyat olarak Özgü Profesyonel nakliyat'ta bu hizmet var .
Mersin Mersin Evden Eve Nakliyat Espertiz Hizmeti Özgü Profesyonel ,  evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmeden öncesinde keşif amaçlı taşıma hizmetine uyumlu ekspertiz hizmeti verir .  Evinizde gerekli incelemeleri yapan elemanlarımız hangi eşyanın ne türlü ambalajlanacak? Ne zaman taşıma işinin yapılacağı ile ilgili sizinle haber alışverişinde bulunur .  Teknik konularda heyecan ettiğiniz verileri dahi sizin anlayacağınız biçimde anlatır .  Asansörlü evden eve taşıma gerekli ise belirlenir .  Asansörlü nakliyat yapılacağının kararı şu biçimde alınır .  Merdiven ve kapı boşlukları nasıl? Ev kaçıncı katta yer alıyor? Eşya boyutları ne kadar? Otomobilin park yeri varmı? Yer müsait mi? Bu incelemeler yapılır .  Tüm suallerin cevabı teknik boyutta asansörlü evden eve nakliyat'a uyumlu ise bu hüküm alınır .  Yükleme günü ekspertiz amaçlı bir sürü mühimdir .  Apartmanın aşağı bakanımız sokağı ve caddesi o gün nakliye aracının park etmeye uyumlu olması gerekir .  Daha fazla haber amaçlı bizimle bağlantıya geçebilirsiniz .
Evden Eve Nakliyat Sigortası Eşyalarınızı garanti altına almak amaçlı muadil savunma yollarından birisi olarak bu seçenek karşımıza gelmektedir .  Eşyalarınızın değerini biliyorsanız sigorta yaptırmanızı öneririz .  Özgü Profesyonel olarak eşyalarınızı huzur ve güven içinde taşıma yapıyoruz .  Öbür hizmetlerimiz içinde Şehirlerarası taşımacılık ,  büro  ( işyeri )  nakliyat ,  şehir içi taşıma benzeri limitsiz taşıma seçeneklerinden anında yararlanmak amaçlı bizimle bağlantı kurmanızı öneririz .
Nakliye ve taşıma firmaları amaçlı eşya taşımak kolaydır fakat vaziyet piyano taşıma olunca iş değişmektedir .  Şayet bir taşıma şirketi piyanoyu yalnızca belli bir süre daha kocaman bir eşya olarak görür ve ona normal olağan ama belli bir süre kocaman bir eşya muamelesi yapacak olursa bu vaziyette piyanonuzu gittiğiniz yerde kullanmaya başladığınızda piyanonuzda istemediğiniz hasarlar ve arızalar üstelik çatlaklar görebilirsiniz .  Bu sebeple bilhassa piyano taşıma işinde kesinlikle işinin ehli ,  bu konuyla alakalı gerekli kursu almış ,  bilge ,  profesyonel ve deneyimli personele sahip bununla beraber bu iş amaçlı gerekli meydana gelen tüm ekipmanları içerisinde barındıran kalifiye bir taşıma şirketi seçmeniz gerekiyor .

Piyano Evden Eve Nakliyat

Piyanolar pahalı ,  pahalı meydana geldiği civarı da kımetli zanaat eşyalarıdır .  Üstelik piyanolarda sizlere ilişkin özelleriniz olabilir .  Bu Gibi bir zanaat eserine hak ettiği değeri evren ,  tüm özelinizi savunacak meydana gelen şirketimize piyano taşıma dair güvenebilirsiniz .
Piyano taşıma işlemi amaçlı bizi tercih ettiğinizde önce profesyonel personelimiz gelerek piyanonun taşınması amaçlı keşif yapmaktadır .  Piyanonuzun yer aldığı yer ,  onun sarılması amaçlı gerekli malzeme ,  çalışılacak mekanın genişliği ,  taşımanın yapılacağı sokak ve gerekli meydana gelen tüm keşif inşa edilerek taşıma günü gelir meydana gelen ekibimiz piyanonuzun sıhhatlice taşınması amaçlı gerekli meydana gelen tüm ekipmanlarını yeteri kadar biçimde tedarik etmiş olarak dönecektir .
Piyanolar konsol ve kuyruklu olarak 2 sınıfta gruplandırılır ve bunlardan konsol olanların kilosu en az 13 kilogramdan başlayıp 250 kilograma civarı çıkmaktadır .  Bununla beraber kuyruklu piyanolarda ise ağırlık daha fazladır .  Bir kuyruklu piyanonun kilosu en az 250 kilogramdan başlar ve 400 kilograma civarı çıkar .  Hal bu gibi olunca da piyano taşıma işi amaçlı kesinlikle özel ekipmanlara gereksinim duyulur .

2 yorum: